komoda scandi 27 4s zielony / dąb olejowany
Nr kat. 100601819
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody do sypialni
Komody tylko z szufladami
Komody drewniane naturalne
Komody do przedpokoju
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody z 4 szufladami
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Zielone
Młodzieżowy
Dziecięcy
Scandi - zielony
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - zielony |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Kolor blatu: | Dąb olejowany |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Zielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Zielony |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody nowoczesne
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody do sypialni
Komody tylko z szufladami
Komody drewniane naturalne
Komody do przedpokoju
Do pokoju dziecięcego
Meble do sypialni
Komody z 4 szufladami
Komody do garderoby
Meble do garderoby
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Zielone
Młodzieżowy
Dziecięcy
Scandi - zielony
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Scandi - zielony |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Kolor blatu: | Dąb olejowany |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Zielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Zielony |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda scandi 27 4s zielony / dąb olejowany
Nr kat. 100601819
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














