komoda muna 8s kaszmir stelaż czarny
Nr kat. 100630842
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Muna - Kaszmir |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 8 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Muna - Kaszmir |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 8 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda muna 8s kaszmir stelaż czarny
Nr kat. 100630842
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






