komoda mont blanc 45 3s dąb montana
Nr kat. 100595273
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ławka |
|---|---|
| System meblowy: | Mont Blanc |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor frontu: | Champagne |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Montana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Ławka |
|---|---|
| System meblowy: | Mont Blanc |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor frontu: | Champagne |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Montana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda mont blanc 45 3s dąb montana
Nr kat. 100595273
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





