komoda jukon 26 2d3s 180cm kaszmir stelaż czarny
Nr kat. 100628790
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Jukon - kaszmir |
| Kolor: | Kaszmir |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 89.9 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Jukon - kaszmir |
| Kolor: | Kaszmir |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 89.9 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda jukon 26 2d3s 180cm kaszmir stelaż czarny
Nr kat. 100628790
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











