komoda evora 25 2d4s beż jasny / dąb dunin
Nr kat. 100601847
Komody
Meble
Komody z drzwiami i szufladami
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody do sypialni
Komody drewniane ciemne
Komody do przedpokoju
Komody z 4 szufladami
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Komody do garderoby
Meble do przedpokoju
Komody w stylu angielskim
Komody prowansalskie
Beżowe
Komody w stylu klasycznym
Evora - beż jasny
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Evora - beż jasny |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Kolor blatu: | Dąb dunin |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Beż jasny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 181 cm |
| Wysokość: | 93.3 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Beż jasny |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Beż jasny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Komody
Meble
Komody z drzwiami i szufladami
Meble do salonu
Komody do salonu
Komody z 2 drzwiami
Komody do sypialni
Komody drewniane ciemne
Komody do przedpokoju
Komody z 4 szufladami
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Komody do garderoby
Meble do przedpokoju
Komody w stylu angielskim
Komody prowansalskie
Beżowe
Komody w stylu klasycznym
Evora - beż jasny
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Evora - beż jasny |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Dolnego montażu |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Kolor blatu: | Dąb dunin |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Beż jasny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 181 cm |
| Wysokość: | 93.3 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Beż jasny |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Beż jasny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda evora 25 2d4s beż jasny / dąb dunin
Nr kat. 100601847
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












