komoda borneo km-2 dąb artisan
Nr kat. 100620859
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Borneo |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Borneo |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda borneo km-2 dąb artisan
Nr kat. 100620859
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















