komoda asymetric 42 2d4s biała
Nr kat. 100628765
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Asymetric - biały |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 138 cm |
| Wysokość: | 78.3 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| System meblowy: | Asymetric - biały |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 138 cm |
| Wysokość: | 78.3 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda asymetric 42 2d4s biała
Nr kat. 100628765
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






