kabina prysznicowa cersanit crea 120x80x200 prostokątna uniwersalna przesuwna chrom transparentne s601-297
Nr kat. 100467216
opis produktu
Kabina Prysznicowa Cersanit Crea 120x80x200 Prostokątna Uniwersalna Przesuwna Chrom Transparentne S601-297 to propozycja dla osób szukających połączenia wygody i nowoczesnego designu w łazience. Wykonana z przezroczystego szkła o grubości 8 mm gwarantuje wytrzymałość oraz stabilną konstrukcję, zastosowane szkło zostało pokryte specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Model kabiny wyposażony jest w przesuwne drzwi, które optymalizują przestrzeń zapewniając wygodne wejście, profile w kolorze chromu wnoszą współczesny akcent, doskonale wpisując się w modną stylistykę wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Tak |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 89 kg |
| Symbol producenta: | S601-297 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kabina Prysznicowa Cersanit Crea 120x80x200 Prostokątna Uniwersalna Przesuwna Chrom Transparentne S601-297 to propozycja dla osób szukających połączenia wygody i nowoczesnego designu w łazience. Wykonana z przezroczystego szkła o grubości 8 mm gwarantuje wytrzymałość oraz stabilną konstrukcję, zastosowane szkło zostało pokryte specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Model kabiny wyposażony jest w przesuwne drzwi, które optymalizują przestrzeń zapewniając wygodne wejście, profile w kolorze chromu wnoszą współczesny akcent, doskonale wpisując się w modną stylistykę wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Przesuwne |
| Strona montażu: | Tak |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 89 kg |
| Symbol producenta: | S601-297 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa cersanit crea 120x80x200 prostokątna uniwersalna przesuwna chrom transparentne s601-297
Nr kat. 100467216
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






