gres nero dorato polished rectified 59,8x119,8 opoczno
Nr kat. 100365476









opis produktu
Gres Nero Dorato Polished Rectified 59.8x119.8 Opoczno to nowoczesny gres ceramiczny, dzięki któremu ściany i podłogi prezentują się wyjątkowo. Płytka charakteryzuje się gładką powierzchnią w ciemnym kolorze, która idealnie współgra z nowoczesnymi trendami. Jest rektyfikowana tworząc łatwą w utrzymaniu ciągłą powierzchnię. Gwarantuje wytrzymałość i trwałość. Wyróżnia ją klasa ścieralności 2 oraz odporność na plamienie. Ze względu na swoją mrozoodporność bez problemu możesz ją zamontować również na zewnątrz – na balkonie lub tarasie. Gres Nero Dorato Polished Rectified 59.8x119.8 Opoczno to wyjątkowe połączenie pięknego wyglądu i trwałości, które zagwarantują estetykę w Twoich wnętrzach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.43 m2 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Nero Dorato |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 2 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Poler |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi









opis produktu
Gres Nero Dorato Polished Rectified 59.8x119.8 Opoczno to nowoczesny gres ceramiczny, dzięki któremu ściany i podłogi prezentują się wyjątkowo. Płytka charakteryzuje się gładką powierzchnią w ciemnym kolorze, która idealnie współgra z nowoczesnymi trendami. Jest rektyfikowana tworząc łatwą w utrzymaniu ciągłą powierzchnię. Gwarantuje wytrzymałość i trwałość. Wyróżnia ją klasa ścieralności 2 oraz odporność na plamienie. Ze względu na swoją mrozoodporność bez problemu możesz ją zamontować również na zewnątrz – na balkonie lub tarasie. Gres Nero Dorato Polished Rectified 59.8x119.8 Opoczno to wyjątkowe połączenie pięknego wyglądu i trwałości, które zagwarantują estetykę w Twoich wnętrzach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.43 m2 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Nero Dorato |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 2 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Poler |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres nero dorato polished rectified 59,8x119,8 opoczno
Nr kat. 100365476
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Gres Nero Dorato Polished Rectified 59.8x119.8 Opoczno to nowoczesny gres ceramiczny, dzięki któremu ściany i podłogi prezentują się wyjątkowo. Płytka charakteryzuje się gładką powierzchnią w ciemnym kolorze, która idealnie współgra z nowoczesnymi trendami. Jest rektyfikowana tworząc łatwą w utrzymaniu ciągłą powierzchnię. Gwarantuje wytrzymałość i trwałość. Wyróżnia ją klasa ścieralności 2 oraz odporność na plamienie. Ze względu na swoją mrozoodporność bez problemu możesz ją zamontować również na zewnątrz – na balkonie lub tarasie. Gres Nero Dorato Polished Rectified 59.8x119.8 Opoczno to wyjątkowe połączenie pięknego wyglądu i trwałości, które zagwarantują estetykę w Twoich wnętrzach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.43 m2 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Nero Dorato |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 2 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Poler |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


