glazura margot blue mat 30,8x60,8 arte
Nr kat. 100534379
opis produktu
Glazura ścienna Margot Blue z kolekcji Arte by Tubądzin to wytrzymała płytka z nowoczesnym wzorem imitującym beton, dostępna w eleganckim odcieniu błękitu. Powierzchnia z subtelnym efektem przetarcia wpisuje się w estetykę stylu industrialnego, wprowadzając do wnętrza intrygujący design. Prostokątna płytka o wymiarach 60,8 x 30,8 cm i grubości 10 mm pozwala na uzyskanie eleganckiego i ciekawego efektu na ścianie, optycznie akcentując wybraną część łazienki, kuchni czy salonu. Ten architektoniczny zabieg ożywi przestrzeń i nada jej nowoczesnego wyglądu. Nieregularny wzór sprzyja łatwemu utrzymaniu pomieszczenia w czystości. Glazura Margot Blue od polskiej marki Tubądzin to rozwiązanie dla miłośników prostych, ale wyrazistych aranżacji, które łączą długoletnią wytrzymałość z wyrafinowanym stylem.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.120 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Margot |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Glazura ścienna Margot Blue z kolekcji Arte by Tubądzin to wytrzymała płytka z nowoczesnym wzorem imitującym beton, dostępna w eleganckim odcieniu błękitu. Powierzchnia z subtelnym efektem przetarcia wpisuje się w estetykę stylu industrialnego, wprowadzając do wnętrza intrygujący design. Prostokątna płytka o wymiarach 60,8 x 30,8 cm i grubości 10 mm pozwala na uzyskanie eleganckiego i ciekawego efektu na ścianie, optycznie akcentując wybraną część łazienki, kuchni czy salonu. Ten architektoniczny zabieg ożywi przestrzeń i nada jej nowoczesnego wyglądu. Nieregularny wzór sprzyja łatwemu utrzymaniu pomieszczenia w czystości. Glazura Margot Blue od polskiej marki Tubądzin to rozwiązanie dla miłośników prostych, ale wyrazistych aranżacji, które łączą długoletnią wytrzymałość z wyrafinowanym stylem.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.120 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Margot |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 30.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura margot blue mat 30,8x60,8 arte
Nr kat. 100534379
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu





