glazura magnifique ps901 white glossy rectified 29x89 wyc opoczno
Nr kat. 100155078
opis produktu
Delikatna biała kolorystyka i wysoka jakość wykonania to cechy charakterystyczne glazury pierwszego gatunku GLAZURA MAGNIFIQUE PS901 WHITE GLOSSY RECT 29X89 * OPOCZNO o wymiarach 29cm x 89cm. Gładka powierzchnia rektyfikowanych płytek ściennych o wysokim połysku skutecznie odbija światło zarówno sztuczne, jak i naturalne, optycznie powiększając pomieszczenie. Prezentowany model to idealna propozycja do łazienek urządzonych w minimalistycznym stylu. Doskonale współgra z nowoczesnym wyposażeniem łazienkowym, sprawiając, że pomieszczenie prezentuje się niezwykle elegancko. Produkt został objęty 6-letnim okresem gwarancyjnym przez producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.770 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Magnifique |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Delikatna biała kolorystyka i wysoka jakość wykonania to cechy charakterystyczne glazury pierwszego gatunku GLAZURA MAGNIFIQUE PS901 WHITE GLOSSY RECT 29X89 * OPOCZNO o wymiarach 29cm x 89cm. Gładka powierzchnia rektyfikowanych płytek ściennych o wysokim połysku skutecznie odbija światło zarówno sztuczne, jak i naturalne, optycznie powiększając pomieszczenie. Prezentowany model to idealna propozycja do łazienek urządzonych w minimalistycznym stylu. Doskonale współgra z nowoczesnym wyposażeniem łazienkowym, sprawiając, że pomieszczenie prezentuje się niezwykle elegancko. Produkt został objęty 6-letnim okresem gwarancyjnym przez producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.770 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Magnifique |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Połysk |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura magnifique ps901 white glossy rectified 29x89 wyc opoczno
Nr kat. 100155078
Przeglądaj inne z kolekcji
Niezbędne do montażu





