dywan tradycyjny polonia samarkand rubin 300x400 cm
Nr kat. 100080996
opis produktu
SAMARKAND RUBIN to piękny tradycyjny dywan, który stworzy wyjątkowe i ciekawe pomieszczenie w Twoim domu. Został utrzymany w perskim wzorze w czerwonej barwie. Będzie doskonałym elementem dekoracyjnym w salonie, sypialni czy w przedpokoju. Waga całkowita tego prostokąta to 2800 g/m2. Jego wymiary to 3 x 4 m. Produkt SAMARKAND RUBIN powstał w 100% z wełny. Dzięki temu jest naturalnym stabilizatorem wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Izoluje od zimnej posadzki. Potrafi wyciszyć pokój, w którym się znajduje. Dywan SAMARKAND RUBIN został utkany maszynowo. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.
Dywany
Kolekcje
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany tradycyjne
Dywany czerwone
Dywany inne rozmiary
Dywilan
Dywany wełniane
Prostokąt
Inne
Tkane maszynowo
Do salonu
Wełna
Dywany bordowe
Czerwone
Bordowe
Dywany perskie
Dywany orientalne
Dywany rosyjskie
Perski
Orientalny
Rosyjski
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 300x400 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SAMARKAND RUBIN to piękny tradycyjny dywan, który stworzy wyjątkowe i ciekawe pomieszczenie w Twoim domu. Został utrzymany w perskim wzorze w czerwonej barwie. Będzie doskonałym elementem dekoracyjnym w salonie, sypialni czy w przedpokoju. Waga całkowita tego prostokąta to 2800 g/m2. Jego wymiary to 3 x 4 m. Produkt SAMARKAND RUBIN powstał w 100% z wełny. Dzięki temu jest naturalnym stabilizatorem wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Izoluje od zimnej posadzki. Potrafi wyciszyć pokój, w którym się znajduje. Dywan SAMARKAND RUBIN został utkany maszynowo. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.
Dywany
Kolekcje
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany tradycyjne
Dywany czerwone
Dywany inne rozmiary
Dywilan
Dywany wełniane
Prostokąt
Inne
Tkane maszynowo
Do salonu
Wełna
Dywany bordowe
Czerwone
Bordowe
Dywany perskie
Dywany orientalne
Dywany rosyjskie
Perski
Orientalny
Rosyjski
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 300x400 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny polonia samarkand rubin 300x400 cm
Nr kat. 100080996
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



