dywan nowoczesny vintage zigzag berry 065x135
Nr kat. 100243148
opis produktu
DYWAN VINTAGE ZIGZAG BERRY 065X135 to dywan boho w ciepłych i przytulnych odcieniach pokryty charakterystycznym wzorem etnicznym. Model doskonale sprawdzi się w roli dywanu do salonu oraz sypialni. Prezentowany dywan tkany ręcznie posiada 65 cm szerokości oraz 135 cm długości – produkt dostępny jest także w innym rozmiarach oraz kolorach. Dywan z frędzlami wykonany został z wytrzymałych włókien wełny i bawełny, które wykazują wysoką odporność na odkształcenia oraz wgniecenia. Ponadto włókna zapewniają właściwości antyelektrostatyczne oraz termoizolacyjne, przez co dywan boho można wykorzystać także na systemie ogrzewania podłogowego.
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany 80x150
Dywany do salonu
Dywany Tom Tailor
Dywany kolorowe
80 cm x 150 cm
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
Dywany pomarańczowe
Dywany do pokoju młodzieżowego
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane ręcznie
Do salonu
Tom Tailor
Do sypialni
Dywany pastelowe
Wełna
Do pokoju młodzieżowego
Dywany z frędzlami
Dywany w romby
Wielokolorowe
Dywany boho
Pomarańczowe
Pastelowe
Geometryczny
Boho
Z frędzlami
W romby
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Wełna / 20% Bawełna |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 5 mm |
| Waga całkowita: | 1200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 65x135 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN VINTAGE ZIGZAG BERRY 065X135 to dywan boho w ciepłych i przytulnych odcieniach pokryty charakterystycznym wzorem etnicznym. Model doskonale sprawdzi się w roli dywanu do salonu oraz sypialni. Prezentowany dywan tkany ręcznie posiada 65 cm szerokości oraz 135 cm długości – produkt dostępny jest także w innym rozmiarach oraz kolorach. Dywan z frędzlami wykonany został z wytrzymałych włókien wełny i bawełny, które wykazują wysoką odporność na odkształcenia oraz wgniecenia. Ponadto włókna zapewniają właściwości antyelektrostatyczne oraz termoizolacyjne, przez co dywan boho można wykorzystać także na systemie ogrzewania podłogowego.
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany 80x150
Dywany do salonu
Dywany Tom Tailor
Dywany kolorowe
80 cm x 150 cm
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
Dywany pomarańczowe
Dywany do pokoju młodzieżowego
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane ręcznie
Do salonu
Tom Tailor
Do sypialni
Dywany pastelowe
Wełna
Do pokoju młodzieżowego
Dywany z frędzlami
Dywany w romby
Wielokolorowe
Dywany boho
Pomarańczowe
Pastelowe
Geometryczny
Boho
Z frędzlami
W romby
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Wełna / 20% Bawełna |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 5 mm |
| Waga całkowita: | 1200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 65x135 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny vintage zigzag berry 065x135
Nr kat. 100243148
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać





