dywan nowoczesny gino falcone rosetta blue multi 190x290
Nr kat. 100230520
opis produktu
ROSETTA GF/022 BLUE MULTI to niebiesko-szary dywan do salonu oraz sypialni, który minimalistyczny i ponadczasowy wzór pasków. Dywan tkany ręcznie posiada 190 cm szerokości, 290 cm długości oraz 15 mm grubości. Ponadto dywan niebieski wykonany został z włókien syntetycznych poliestrowych, dzięki czemu wyróżnia się trwałością oraz ponadprzeciętną miękkością. Model objęty 2-letnią gwarancją posiada właściwości antystatyczne oraz wykazuje cechy odporne na uszkodzenia mechaniczne – zaplamienia, ścieranie, odkształcenia oraz wgniecenia.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany Gino Falcone
Dywany prostokątne
Dywany do salonu
Dywany kolorowe
Dywany na zewnątrz
Dywany 200x300
Dywany z poliesteru
Dywany niebieskie
Dywany na taras
Dywany tkane ręcznie
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Na zewnątrz
Tkane ręcznie
Do salonu
Na taras
Gino Falcone
Do sypialni
Poliester
Dywany industrialne
Wielokolorowe
Dywany boho
Niebieskie
Dywany w paski
Industrialny
Boho
W paski
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ROSETTA GF/022 BLUE MULTI to niebiesko-szary dywan do salonu oraz sypialni, który minimalistyczny i ponadczasowy wzór pasków. Dywan tkany ręcznie posiada 190 cm szerokości, 290 cm długości oraz 15 mm grubości. Ponadto dywan niebieski wykonany został z włókien syntetycznych poliestrowych, dzięki czemu wyróżnia się trwałością oraz ponadprzeciętną miękkością. Model objęty 2-letnią gwarancją posiada właściwości antystatyczne oraz wykazuje cechy odporne na uszkodzenia mechaniczne – zaplamienia, ścieranie, odkształcenia oraz wgniecenia.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany Gino Falcone
Dywany prostokątne
Dywany do salonu
Dywany kolorowe
Dywany na zewnątrz
Dywany 200x300
Dywany z poliesteru
Dywany niebieskie
Dywany na taras
Dywany tkane ręcznie
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Na zewnątrz
Tkane ręcznie
Do salonu
Na taras
Gino Falcone
Do sypialni
Poliester
Dywany industrialne
Wielokolorowe
Dywany boho
Niebieskie
Dywany w paski
Industrialny
Boho
W paski
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny gino falcone rosetta blue multi 190x290
Nr kat. 100230520
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








