dywan nowoczesny craft marble 120x170
Nr kat. 100573865
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany polipropylenowe
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany 140x200
NOWOCZESNE
SKANDYNAWSKIE
Dywany szare
CRAFT
Komfort
Dywany złote
Dywany skandynawskie
Dywany glamour
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Dywany marmur
Art Deco
Nowoczesny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | CRAFT |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Odporne na kółka: | Tak |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 65% Polipropylen / 35% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany polipropylenowe
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany 140x200
NOWOCZESNE
SKANDYNAWSKIE
Dywany szare
CRAFT
Komfort
Dywany złote
Dywany skandynawskie
Dywany glamour
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Dywany marmur
Art Deco
Nowoczesny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | CRAFT |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Odporne na kółka: | Tak |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 65% Polipropylen / 35% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny craft marble 120x170
Nr kat. 100573865
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie








