divino california oak 81872 dryback
Nr kat. 100210655
opis produktu
DIVINO CALIFORNIA OAK 81872 DRYBACK to panele winylowe wykonane z połączenia naturalnych minerałów i nowoczesnych polimerów. Deski utrzymane w ciemnej tonacji będą świetnie prezentować się w salonie, łazience, przedpokoju, kuchni oraz na schodach. Rozmiar produktu to 0,20 x 1,32 m, a głębokość to 2,5 mm. Panele winylowe z rdzeniem mineralnym DIVINO CALIFORNIA OAK są wodoodporne – oznacza to, że produkt jest odporny nie tylko na wodę, ale również na zabrudzenia czy wilgoć. Są bardzo szczelne, więc brud czy ciecz nie dostaną się między deski. DIVINO CALIFORNIA OAK 81872 DRYBACK będą idealne na ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo dają możliwość ułożenia 200 m2 bez dodatkowej dylatacji.
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 2,50 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Ciemne |
| Dostawca: | Unilin |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na klej |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1320 x 196 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | FLEX Winyl |
| Outlet: | Tak |
Unilin Flooring Polska POWSTAŃCÓWŚLĄSKICH 54 42-700 LUBLINIEC POLSKA officeflooringpolska@unilin.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DIVINO CALIFORNIA OAK 81872 DRYBACK to panele winylowe wykonane z połączenia naturalnych minerałów i nowoczesnych polimerów. Deski utrzymane w ciemnej tonacji będą świetnie prezentować się w salonie, łazience, przedpokoju, kuchni oraz na schodach. Rozmiar produktu to 0,20 x 1,32 m, a głębokość to 2,5 mm. Panele winylowe z rdzeniem mineralnym DIVINO CALIFORNIA OAK są wodoodporne – oznacza to, że produkt jest odporny nie tylko na wodę, ale również na zabrudzenia czy wilgoć. Są bardzo szczelne, więc brud czy ciecz nie dostaną się między deski. DIVINO CALIFORNIA OAK 81872 DRYBACK będą idealne na ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo dają możliwość ułożenia 200 m2 bez dodatkowej dylatacji.
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 2,50 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Ciemne |
| Dostawca: | Unilin |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na klej |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1320 x 196 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | FLEX Winyl |
| Outlet: | Tak |
Unilin Flooring Polska POWSTAŃCÓWŚLĄSKICH 54 42-700 LUBLINIEC POLSKA officeflooringpolska@unilin.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
divino california oak 81872 dryback
Nr kat. 100210655
Zobacz inne z kolekcji
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.






