dekor 25x75 elegant stripes biały opoczno
Nr kat. 100179805
opis produktu
Płytki ścienne z motywem florystycznym to odpowiedź dla kobiecych i romantycznych wnętrz, które cenią sobie lekkość i świeżość. Kremowe tło płytki dodaje wnętrzu przestronności, zaś kolorowe kwiaty wprowadzają energię i optymizm. Płytki marki Cersanit posiadają 25 cm szerokości, 75 cm długości oraz 1 cm grubości. Prezentują połyskującą powierzchnię, która dodaje płytkom elegancji. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki płytek ściennych. Gwarancja na wybrany model z kolekcji Elegant Stripes wynosi 6 lat.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Inne |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Elegant Stripes |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Dekor |
| Długość: | 75 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 25 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 25x75 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Płytki ścienne z motywem florystycznym to odpowiedź dla kobiecych i romantycznych wnętrz, które cenią sobie lekkość i świeżość. Kremowe tło płytki dodaje wnętrzu przestronności, zaś kolorowe kwiaty wprowadzają energię i optymizm. Płytki marki Cersanit posiadają 25 cm szerokości, 75 cm długości oraz 1 cm grubości. Prezentują połyskującą powierzchnię, która dodaje płytkom elegancji. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki płytek ściennych. Gwarancja na wybrany model z kolekcji Elegant Stripes wynosi 6 lat.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Inne |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Elegant Stripes |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Dekor |
| Długość: | 75 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 25 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 25x75 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dekor 25x75 elegant stripes biały opoczno
Nr kat. 100179805
Przeglądaj inne z kolekcji



