panele podłogowe weninger dąb toscania ambiance aqua 514 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100219123
opis produktu
Panele podłogowe Weninger Dąb Toscania charakteryzują się wyjątkową odpornością AC5, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Format 19x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc uporządkowany i elegancki wygląd podłogi. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając autentyczny charakter wnętrzu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,070 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Jasna tonacja dębu toskańskiego rozjaśnia pomieszczenie i pasuje do różnych stylów aranżacji. 30-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Ambiance Aqua
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambiance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Weninger Dąb Toscania charakteryzują się wyjątkową odpornością AC5, idealną do budynków użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Format 19x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc uporządkowany i elegancki wygląd podłogi. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając autentyczny charakter wnętrzu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,070 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Jasna tonacja dębu toskańskiego rozjaśnia pomieszczenie i pasuje do różnych stylów aranżacji. 30-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Ambiance Aqua
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambiance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe weninger dąb toscania ambiance aqua 514 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100219123
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o






