panele podłogowe wodoodporne weninger dąb zerano ambiance 907 ac5 8 mm 4v
Nr kat. 100574033
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Zerano Ambiance 907 Ac5 8 Mm 4v to świetna propozycja, która zachwyca naturalnym wyglądem podłogi i ponadczasową elegancją. Wzór deski w połączeniu ze strukturą synchroniczną realistycznie odwzorowuje drewno, subtelnie ocieplając przestrzeń. 4-stronna V-fuga uwydatnia krawędzie paneli tworząc efekt starannego wykończenia, ich standardowy format zapewnia zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Bardzo wysoka klasa ścieralności AC5 wraz z obiektową klasą użytkową – duże natężenie, gwarantują wytrzymałość produktu na intensywne użytkowanie. Wodoodporność, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 zwiększają komfort i bezpieczeństwo codziennej eksploatacji podłogi. Model paneli jest przystosowany do montażu na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambiance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Zerano Ambiance 907 Ac5 8 Mm 4v to świetna propozycja, która zachwyca naturalnym wyglądem podłogi i ponadczasową elegancją. Wzór deski w połączeniu ze strukturą synchroniczną realistycznie odwzorowuje drewno, subtelnie ocieplając przestrzeń. 4-stronna V-fuga uwydatnia krawędzie paneli tworząc efekt starannego wykończenia, ich standardowy format zapewnia zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Bardzo wysoka klasa ścieralności AC5 wraz z obiektową klasą użytkową – duże natężenie, gwarantują wytrzymałość produktu na intensywne użytkowanie. Wodoodporność, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 zwiększają komfort i bezpieczeństwo codziennej eksploatacji podłogi. Model paneli jest przystosowany do montażu na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambiance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne weninger dąb zerano ambiance 907 ac5 8 mm 4v
Nr kat. 100574033
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




