panele podłogowe wodoodporne weninger dąb lovin ambiance aqua w706 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100388238
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Weninger Dąb Lovin Ambiance Aqua W706 wyróżniają się klasą ścieralności AC5, zapewniającą bardzo wysoką odporność na ścieranie idealne dla budynków użyteczności publicznej. Format 19x129 cm w grubości 8 mm gwarantuje stabilność konstrukcji przez długie lata. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju bez obaw o odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia pokrywają się ze słojami. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,080 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 25-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambiance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Weninger Dąb Lovin Ambiance Aqua W706 wyróżniają się klasą ścieralności AC5, zapewniającą bardzo wysoką odporność na ścieranie idealne dla budynków użyteczności publicznej. Format 19x129 cm w grubości 8 mm gwarantuje stabilność konstrukcji przez długie lata. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju bez obaw o odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, gdzie tłoczenia pokrywają się ze słojami. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,080 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 25-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambiance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.080 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne weninger dąb lovin ambiance aqua w706 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100388238
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o









