panele podłogowe weninger dąb pirenejski ambiance aqua 448 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100264765
opis produktu
Panele podłogowe Weninger Dąb Pirenejski charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w salonie, jak i kuchni. Format 19x129 cm w grubości 8 mm gwarantuje stabilność konstrukcji przez długie lata. Klasa ścieralności AC5 zapewnia wyjątkową odporność nawet przy bardzo dużym natężeniu ruchu, idealną do budynków użyteczności publicznej. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany wygląd naturalnych desek. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, tworząc autentyczny efekt drewna. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,070 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 30-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Ambiance Aqua
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambiance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Weninger Dąb Pirenejski charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w salonie, jak i kuchni. Format 19x129 cm w grubości 8 mm gwarantuje stabilność konstrukcji przez długie lata. Klasa ścieralności AC5 zapewnia wyjątkową odporność nawet przy bardzo dużym natężeniu ruchu, idealną do budynków użyteczności publicznej. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany wygląd naturalnych desek. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje dębowe, tworząc autentyczny efekt drewna. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,070 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 30-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Ambiance Aqua
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambiance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe weninger dąb pirenejski ambiance aqua 448 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100264765
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o






