panele podłogowe wodoodporne weninger dąb caspiana ambiance 605 ac5 8 mm 4v
Nr kat. 100574032
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Caspiana Ambiance 605 Ac5 8 Mm 4v są idealnym sposobem na stworzenie jasnej i przytulnej przestrzeni. Wzór deski w połączeniu ze strukturą drewna doskonale oddaje wygląd drewnianej podłogi. 4-stronna V-fuga wyznacza kontury paneli, a standardowy format pozwala na łatwe dopasowanie ich do każdego pomieszczenia. Dzięki klasie ścieralności AC5 oraz obiektowej klasie użytkowej przystosowanej do dużego natężenia ruchu, podłoga zachowuje swoje właściwości nawet przy intensywnej eksploatacji. Zwiększona odporność na wilgoć, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Prezentowany model paneli jest kompatybilny z systemem wodnego ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambiance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Caspiana Ambiance 605 Ac5 8 Mm 4v są idealnym sposobem na stworzenie jasnej i przytulnej przestrzeni. Wzór deski w połączeniu ze strukturą drewna doskonale oddaje wygląd drewnianej podłogi. 4-stronna V-fuga wyznacza kontury paneli, a standardowy format pozwala na łatwe dopasowanie ich do każdego pomieszczenia. Dzięki klasie ścieralności AC5 oraz obiektowej klasie użytkowej przystosowanej do dużego natężenia ruchu, podłoga zachowuje swoje właściwości nawet przy intensywnej eksploatacji. Zwiększona odporność na wilgoć, właściwości antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Prezentowany model paneli jest kompatybilny z systemem wodnego ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ambiance |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne weninger dąb caspiana ambiance 605 ac5 8 mm 4v
Nr kat. 100574032
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




