panele podłogowe wodoodporne jodełka weninger dąb grenada jodła de lux j 535j ac6 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100414205
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Weninger Dąb Grenada tworzą efektowny układ jodełki dzięki formatowi 0,14x0,64m. Wyjątkowa klasa ścieralności AC6 zapewnia wieloletnią wytrzymałość nawet w restauracjach czy sklepach o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala zastosować panele w kuchni bez obaw o uszkodzenia. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny charakter. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc elegancki wzór jodełki. Antystatyczna powłoka ogranicza gromadzenie kurzu na powierzchni. Grubość 12mm gwarantuje stabilność i odporność na odkształcenia. Niski opór cieplny 0,100 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 30-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość produktu z kolekcji Delux
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Weninger Dąb Grenada tworzą efektowny układ jodełki dzięki formatowi 0,14x0,64m. Wyjątkowa klasa ścieralności AC6 zapewnia wieloletnią wytrzymałość nawet w restauracjach czy sklepach o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala zastosować panele w kuchni bez obaw o uszkodzenia. Synchroniczna struktura wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, nadając podłodze autentyczny charakter. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc elegancki wzór jodełki. Antystatyczna powłoka ogranicza gromadzenie kurzu na powierzchni. Grubość 12mm gwarantuje stabilność i odporność na odkształcenia. Niski opór cieplny 0,100 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 30-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość produktu z kolekcji Delux
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne jodełka weninger dąb grenada jodła de lux j 535j ac6 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100414205
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o








