panele podłogowe wodoodporne jodełka weninger dąb california jodełka de lux j 471j ac6 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100410634





opis produktu

Szerokość panela: 14,3 cm
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux |
|---|---|
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu

Szerokość panela: 14,3 cm
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux |
|---|---|
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne jodełka weninger dąb california jodełka de lux j 471j ac6 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100410634
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,183m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,183m21 paczka
opis produktu

Szerokość panela: 14,3 cm
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux |
|---|---|
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Posiada próbkę: | Tak |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


