panele podłogowe wodoodporne jodełka weninger dąb alabama jodła de lux j 435j ac6 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100406168
opis produktu
Panele podłogowe Weninger Dąb Alabama Jodła De Lux charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Format jodełki 14x64 cm tworzy klasyczny wzór, który podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Najwyższa klasa ścieralności AC6 zapewnia długoletnie użytkowanie bez naruszenia wierzchniej warstwy, nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie zbliżając panele do naturalnych desek. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje drewna, zwiększając autentyczność wykończenia. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Grubość 12 mm gwarantuje stabilność i odporność na odkształcenia. Niski opór cieplny 0,100 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 30-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Weninger Dąb Alabama Jodła De Lux charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Format jodełki 14x64 cm tworzy klasyczny wzór, który podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Najwyższa klasa ścieralności AC6 zapewnia długoletnie użytkowanie bez naruszenia wierzchniej warstwy, nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie zbliżając panele do naturalnych desek. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje drewna, zwiększając autentyczność wykończenia. Antystatyczna powłoka powstrzymuje osadzanie się kurzu na powierzchni. Grubość 12 mm gwarantuje stabilność i odporność na odkształcenia. Niski opór cieplny 0,100 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 30-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Delux |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Grubość: | 12 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - b. duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne jodełka weninger dąb alabama jodła de lux j 435j ac6 12mm 4v-fuga
Nr kat. 100406168
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o







