deska kahrs dąb earl grey narrow lakier matowy 1-lamelowy 7x118x1225 mm
Nr kat. 100267130
opis produktu
DĄB EARL GREY NARROW to deski podłogowe, które łączą w sobie naturalny wygląd podłogi parkietowej z praktycznymi właściwościami podłogi winylowej. Prezentują kolor suszonych liści herbaty gatunku earl grey. Powierzchnia produktu DĄB EARL GREY NARROW jest pokryta lakierem matowym najwyższej klasy, który zapewnia odczucie naturalnego drewna. Posiada stabilną warstwę nośną z HDFu, która gwarantuje stabilność w zmiennych warunkach wilgotnościowych i sezonowych. Deski podłogowe DĄB EARL GREY NARROW to idealna propozycja do pomieszczeń komercyjnych oraz domowych. Gwarantują szybkie i łatwe układanie.
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe szare
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe Kahrs
Deski podłogowe do sypialni
Salon
Deski podłogowe fornirowane
Kahrs
Sypialnia
Korytarz
Szare
Kuchnia
Dąb
Fornirowana
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: | Fornirowana |
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.053 m² K/W |
| Dostawca: | Kahrs |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Szare |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 12 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Grubość: | 0.7 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 0.60 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Outlet: | Tak |
Kährs AB BOX 805 382 28 NYBRO SZWECJA info@kahrs.se
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DĄB EARL GREY NARROW to deski podłogowe, które łączą w sobie naturalny wygląd podłogi parkietowej z praktycznymi właściwościami podłogi winylowej. Prezentują kolor suszonych liści herbaty gatunku earl grey. Powierzchnia produktu DĄB EARL GREY NARROW jest pokryta lakierem matowym najwyższej klasy, który zapewnia odczucie naturalnego drewna. Posiada stabilną warstwę nośną z HDFu, która gwarantuje stabilność w zmiennych warunkach wilgotnościowych i sezonowych. Deski podłogowe DĄB EARL GREY NARROW to idealna propozycja do pomieszczeń komercyjnych oraz domowych. Gwarantują szybkie i łatwe układanie.
Deski podłogowe
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe szare
Deski podłogowe do kuchni
Lakierowana
Deski podłogowe na korytarz
Deski podłogowe Kahrs
Deski podłogowe do sypialni
Salon
Deski podłogowe fornirowane
Kahrs
Sypialnia
Korytarz
Szare
Kuchnia
Dąb
Fornirowana
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: | Fornirowana |
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.053 m² K/W |
| Dostawca: | Kahrs |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Szare |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 12 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Grubość: | 0.7 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 0.60 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Outlet: | Tak |
Kährs AB BOX 805 382 28 NYBRO SZWECJA info@kahrs.se
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska kahrs dąb earl grey narrow lakier matowy 1-lamelowy 7x118x1225 mm
Nr kat. 100267130
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




