dywan nowoczesny craft mermer beige
Nr kat. 100273824
opis produktu
Nowoczesny dywan CRAFT MERMER BEIGE wyróżnia piękny wzór marmuru utworzony dzięki zróżnicowanej wysokości runa. Produkt jest kremowo-beżowym prostokątem o wymiarach 240 x 340 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z polipropylenu Heat Set Frise oraz poliestru. Włos dywanu CRAFT MERMER BEIGE jest gęsty, miękki i miły w dotyku. Wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i sprężystością. Posiada wysoką odporność na ścieranie, wilgoć i zabrudzenia. Doskonale imituje naturalne włókna. Charakteryzują go właściwości antystatyczne i hipoalergiczne. Jego kolory długo pozostają wyraziste. Dywan CRAFT MERMER BEIGE objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Produkt dostępny jest tylko w Sklepach Komfort.
Dywany
Kolekcje
Dywany ecru
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Outlet
Dywany do salonu
Dywany beżowe
Tak
Dywany heat set
Dywany 250x350
250 cm x 350 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
CRAFT
Dywany szare
Do salonu
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Dywany skandynawskie
Dywany glamour
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Beżowe
Dywany marmur
Ecru
Skandynawski
Loft
Industrialny
Glamour
Marmur
Szczegóły Produktu
| Kolekcje: | CRAFT |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 70% Polipropylen Heat Set Frise / 30% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 240X340 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny dywan CRAFT MERMER BEIGE wyróżnia piękny wzór marmuru utworzony dzięki zróżnicowanej wysokości runa. Produkt jest kremowo-beżowym prostokątem o wymiarach 240 x 340 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z polipropylenu Heat Set Frise oraz poliestru. Włos dywanu CRAFT MERMER BEIGE jest gęsty, miękki i miły w dotyku. Wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i sprężystością. Posiada wysoką odporność na ścieranie, wilgoć i zabrudzenia. Doskonale imituje naturalne włókna. Charakteryzują go właściwości antystatyczne i hipoalergiczne. Jego kolory długo pozostają wyraziste. Dywan CRAFT MERMER BEIGE objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Produkt dostępny jest tylko w Sklepach Komfort.
Dywany
Kolekcje
Dywany ecru
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Outlet
Dywany do salonu
Dywany beżowe
Tak
Dywany heat set
Dywany 250x350
250 cm x 350 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
CRAFT
Dywany szare
Do salonu
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Dywany skandynawskie
Dywany glamour
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Beżowe
Dywany marmur
Ecru
Skandynawski
Loft
Industrialny
Glamour
Marmur
Szczegóły Produktu
| Kolekcje: | CRAFT |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 70% Polipropylen Heat Set Frise / 30% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2700 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 240X340 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny craft mermer beige
Nr kat. 100273824
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









