szafka dolna szufladowa pod zlew capri 60x82 cm mdf folia biały mat cichy domyk modernbox
Nr kat. 100407543
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Szafki zlewozmywakowe do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Biały
Szafka z szufladami
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Capri biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Capri biały mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Szafki zlewozmywakowe do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Biały
Szafka z szufladami
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Capri biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Capri biały mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna szufladowa pod zlew capri 60x82 cm mdf folia biały mat cichy domyk modernbox
Nr kat. 100407543
Przeglądaj inne z kolekcji
Mogą Ci się spodobać
Meble kuchenne z kolekcji Capri to nowoczesna propozycja z unikatowymi frezowanymi uchwytami wykończonymi czarnym połyskującym materiałem. Meble kuchenne z tej kolekcji dostępne są w białym matowym wykończeniu.
Meble kuchenne z kolekcji Capri to nowoczesna propozycja z unikatowymi frezowanymi uchwytami wykończonymi czarnym połyskującym materiałem. Meble kuchenne z tej kolekcji dostępne są w białym matowym wykończeniu.







