słupek capri cargo 30x197 cm mdf folia biały mat
Nr kat. 100406318
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Capri biały mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Zawiera kosz Cargo: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Capri biały mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Zawiera kosz Cargo: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek capri cargo 30x197 cm mdf folia biały mat
Nr kat. 100406318
Przeglądaj inne z kolekcji
Mogą Ci się spodobać
Meble kuchenne z kolekcji Capri to nowoczesna propozycja z unikatowymi frezowanymi uchwytami wykończonymi czarnym połyskującym materiałem. Meble kuchenne z tej kolekcji dostępne są w białym matowym wykończeniu.
Meble kuchenne z kolekcji Capri to nowoczesna propozycja z unikatowymi frezowanymi uchwytami wykończonymi czarnym połyskującym materiałem. Meble kuchenne z tej kolekcji dostępne są w białym matowym wykończeniu.






