dywan nowoczesny florentine gf/001 natural
Nr kat. 100230943
opis produktu
DYWAN FLORENTINE GF/001 NATURAL to dywan geometryczny utrzymany w naturalnych odcieniach beżu, brązu i szarości. Prezentowany model o wymiarach 160 x 230 cm doskonale sprawdzi się w roli dywanu do salonu oraz sypialni. Produkt o subtelnie połyskującej powierzchni wykazuje właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne – takie jak blaknięcie, przetarcia i wgniecenia. Dywan tkany ręcznie z włókien poliestru wykazuje cechy antystatyczne oraz hamujące rozwój bakterii, grzybów i moli. Produkt objęty 2-letnią gwarancją jest wyjątkowo łatwy w pielęgnacji oraz odporny na substancje chemiczne.
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany Gino Falcone
Dywany prostokątne
Dywany ecru
Nie
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany 170x240
Dywany brązowe
Dywany z poliesteru
Dywany do przedpokoju
Nowoczesne
170 cm x 240 cm
Dywany tkane ręcznie
Dywany do pokoju młodzieżowego
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane ręcznie
Do salonu
Dywany młodzieżowe
Dywany szare
Gino Falcone
Do sypialni
Dywany grafitowe
Do przedpokoju
Do pokoju młodzieżowego
Poliester
Dywany skandynawskie
Szare
Dywany ramka
Grafitowe
Geometryczny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 15 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN FLORENTINE GF/001 NATURAL to dywan geometryczny utrzymany w naturalnych odcieniach beżu, brązu i szarości. Prezentowany model o wymiarach 160 x 230 cm doskonale sprawdzi się w roli dywanu do salonu oraz sypialni. Produkt o subtelnie połyskującej powierzchni wykazuje właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne – takie jak blaknięcie, przetarcia i wgniecenia. Dywan tkany ręcznie z włókien poliestru wykazuje cechy antystatyczne oraz hamujące rozwój bakterii, grzybów i moli. Produkt objęty 2-letnią gwarancją jest wyjątkowo łatwy w pielęgnacji oraz odporny na substancje chemiczne.
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany Gino Falcone
Dywany prostokątne
Dywany ecru
Nie
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany 170x240
Dywany brązowe
Dywany z poliesteru
Dywany do przedpokoju
Nowoczesne
170 cm x 240 cm
Dywany tkane ręcznie
Dywany do pokoju młodzieżowego
Prostokąt
Dywany wzór geometryczny
Tkane ręcznie
Do salonu
Dywany młodzieżowe
Dywany szare
Gino Falcone
Do sypialni
Dywany grafitowe
Do przedpokoju
Do pokoju młodzieżowego
Poliester
Dywany skandynawskie
Szare
Dywany ramka
Grafitowe
Geometryczny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 15 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny florentine gf/001 natural
Nr kat. 100230943
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









