dywan nowoczesny creation lund 120x170
Nr kat. 100363174
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY CREATION LUND to dywan szary z motywem roślinnym, który doskonale odnajdzie się w eleganckim salonie bądź sypialni inspirowanej naturą. Powyższy model zdobią złote i srebrne akcenty nadające powierzchni ekskluzywny wygląd. Prostokątny dywan o wymiarach 120 x 170 cm powstał metodą tkania maszynowego. Wykonany z włókien poliestrowych, wyróżnia się wysokim połyskiem. Sprężysta i elastyczna struktura dywanu nie ulega udeptywaniu. Ponadto kolor włókien nie blaknie, zachowując oryginalną kolorystykę. Łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji nie sprzyjają rozwojowi grzybów, bakterii i moli. Produkt nadaje się do recyklingu.
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany 140x200
Dywany do salonu
ART DECO
JAPANDI
NOWOCZESNE
Dywany z poliesteru
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Poliester
Dywany srebrne
Dywany złote
Dywany glamour
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
CREATION
Srebrne
Złote
Loft
Industrialny
Glamour
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | CREATION |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1950 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY CREATION LUND to dywan szary z motywem roślinnym, który doskonale odnajdzie się w eleganckim salonie bądź sypialni inspirowanej naturą. Powyższy model zdobią złote i srebrne akcenty nadające powierzchni ekskluzywny wygląd. Prostokątny dywan o wymiarach 120 x 170 cm powstał metodą tkania maszynowego. Wykonany z włókien poliestrowych, wyróżnia się wysokim połyskiem. Sprężysta i elastyczna struktura dywanu nie ulega udeptywaniu. Ponadto kolor włókien nie blaknie, zachowując oryginalną kolorystykę. Łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji nie sprzyjają rozwojowi grzybów, bakterii i moli. Produkt nadaje się do recyklingu.
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany 140x200
Dywany do salonu
ART DECO
JAPANDI
NOWOCZESNE
Dywany z poliesteru
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Poliester
Dywany srebrne
Dywany złote
Dywany glamour
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
CREATION
Srebrne
Złote
Loft
Industrialny
Glamour
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | CREATION |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1950 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny creation lund 120x170
Nr kat. 100363174
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać







