ASTA RUBIN
1/4

opis produktu

Piękny, orientalny wzór tradycyjnego dywanu ASTA RUBIN zachwyci zarówno domowników, jak i gości odwiedzających Twój dom. Produkt ASTA RUBIN jest bordowym prostokątem o wymiarach 170 x 235 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z wełny. Dywan ASTA RUBIN charakteryzuje się miękkim runem, które się nie odkształca i jest odporne na zabrudzenia. Bez problemu je wypielęgnujesz. Gwarantuje jakość i wysoki komfort użytkowania. Cechuje się wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Umożliwia utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza, chłonąc jej nadmiar, którą oddaje w porze suchej. Posiada właściwości termoizolacyjne oraz dźwiękochłonne.

Szczegóły Produktu

Rodzaj dywanu:Tradycyjne
Materiał:100% Wełna
Gwarancja:2 lata
Kolor:
  • Czerwone
  • Bordowe
Wysokość runa:8 mm
Waga całkowita:2800 g/m2
Wzór:
  • Geometryczny
  • W romby
  • Orientalny
  • Klasyczny
Dostępny tylko w Komfort:TAK
Rozmiar:1.70 x 2.35 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:Tkane maszynowo
Kształt:Prostokąt
Pomieszczenie:
  • Do salonu
  • Do sypialni
Ogrzewanie podłogowe:Tak
Produkt Eko:Tak

Opinie

asta rubin

Nr kat. 100281226

-9%
999 zł/szt

Raty 20 x 0%

Wymiary:

1.70 x 2.35 m

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.