panele winylowe lvt ivc avvio somerset oak 22949 kl. 31 2,0 mm klej
Nr kat. 100246925
opis produktu
698164
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na klej
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe IVC
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Na klej
Deska
Panele winylowe lvt do sypialni
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Unilin
IVC
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 2,00 mm |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.010 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 200 m2 |
| Dostawca: | Unilin |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na klej |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1320 x 196 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,30 mm |
| Materiał główny: | FLEX Winyl |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
698164
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe lvt na klej
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe IVC
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Na klej
Deska
Panele winylowe lvt do sypialni
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Unilin
IVC
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 2,00 mm |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.010 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 200 m2 |
| Dostawca: | Unilin |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Na klej |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4 stronna V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1320 x 196 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,30 mm |
| Materiał główny: | FLEX Winyl |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe lvt ivc avvio somerset oak 22949 kl. 31 2,0 mm klej
Nr kat. 100246925
Zobacz, jak nasze podłogi i ściany idealnie się uzupełniają
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.




