słupek wysoki asti 2 szuflady 60x220 cm mdf lakier zielony mat modernbox podnośnik hk-xs
Nr kat. 100265045
opis produktu
ASTI SŁUPEK WYSOKI DS2-60-220 HK-XS_MODERN ZIELONY MAT to wysokiej jakości mebel, który sprawi, że pomieszczenie będzie dobrze się prezentować. Powierzchnia produktu jest wykończona matem. Fronty mają zielony kolor, a korpus biały. Produkt należy do systemu meblowego Asti lakier zielony mat i będzie doskonale wyglądać w zestawieniu z innymi meblami z tej kolekcji. ASTI SŁUPEK WYSOKI DS2-60-220 HK-XS_MODERN ZIELONY MAT powstał z płyty laminowanej oraz z MDFu lakierowanego. Wysokość mebla to 230 cm, szerokość to 60 cm, a głębokość 58 cm. ASTI SŁUPEK WYSOKI DS2-60-220 HK-XS_MODERN ZIELONY MAT jest wyposażona w dwie sztuki drzwiczek, dwie szuflady oraz cichy domyk.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Asti lakier zielony mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Zielony |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Zielony mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ASTI SŁUPEK WYSOKI DS2-60-220 HK-XS_MODERN ZIELONY MAT to wysokiej jakości mebel, który sprawi, że pomieszczenie będzie dobrze się prezentować. Powierzchnia produktu jest wykończona matem. Fronty mają zielony kolor, a korpus biały. Produkt należy do systemu meblowego Asti lakier zielony mat i będzie doskonale wyglądać w zestawieniu z innymi meblami z tej kolekcji. ASTI SŁUPEK WYSOKI DS2-60-220 HK-XS_MODERN ZIELONY MAT powstał z płyty laminowanej oraz z MDFu lakierowanego. Wysokość mebla to 230 cm, szerokość to 60 cm, a głębokość 58 cm. ASTI SŁUPEK WYSOKI DS2-60-220 HK-XS_MODERN ZIELONY MAT jest wyposażona w dwie sztuki drzwiczek, dwie szuflady oraz cichy domyk.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Asti lakier zielony mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Zielony |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Zielony mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki asti 2 szuflady 60x220 cm mdf lakier zielony mat modernbox podnośnik hk-xs
Nr kat. 100265045
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Meble kuchenne z kolekcji Asti to propozycja dla osób lubiących nowoczesny styl. Jej charakterystycznym elementem jest front ujęty w cienką ramkę. Meble kuchenne z tej kolekcji dostępne są w kolorze zieleni, bieli oraz naturalnego dębu.
Meble kuchenne z kolekcji Asti to propozycja dla osób lubiących nowoczesny styl. Jej charakterystycznym elementem jest front ujęty w cienką ramkę. Meble kuchenne z tej kolekcji dostępne są w kolorze zieleni, bieli oraz naturalnego dębu.








