szafka wisząca arco 80x72 cm mdf folia granatowy mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407443
opis produktu
SZAFKA WISZĄCA ARCO 80X72 CM MDF FOLIA GRANATOWY MAT CICHY DOMYK BLUM to pojemny mebel kuchenny przeznaczony do montażu podwieszanego. Powyższą szafkę do kuchni charakteryzuje granatowy odcień oraz matowe wykończenie powierzchni, które zapewnia serii Arco uniwersalny wygląd. Charakterystycznym elementem prezentowanych mebli kuchennych Komfort jest ramka osadzona na obrzeżach frontów. Szafka wisząca wyposażona została w trzy półki wewnętrzne. Model z podwójnymi skrzydłami uchylnymi wspierają okucia Blum, które hamują pęd drzwiczek, gwarantując ciche i płynne domknięcie. Wymiary prezentowanej szafki wiszącej sięgają 80 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Oferta nie obejmuje uchwytów widocznych na zdjęciu.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne granatowe
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 80cm
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka wisząca
80 cm
Granatowy
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco granatowy mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA WISZĄCA ARCO 80X72 CM MDF FOLIA GRANATOWY MAT CICHY DOMYK BLUM to pojemny mebel kuchenny przeznaczony do montażu podwieszanego. Powyższą szafkę do kuchni charakteryzuje granatowy odcień oraz matowe wykończenie powierzchni, które zapewnia serii Arco uniwersalny wygląd. Charakterystycznym elementem prezentowanych mebli kuchennych Komfort jest ramka osadzona na obrzeżach frontów. Szafka wisząca wyposażona została w trzy półki wewnętrzne. Model z podwójnymi skrzydłami uchylnymi wspierają okucia Blum, które hamują pęd drzwiczek, gwarantując ciche i płynne domknięcie. Wymiary prezentowanej szafki wiszącej sięgają 80 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Oferta nie obejmuje uchwytów widocznych na zdjęciu.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne granatowe
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 80cm
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka wisząca
80 cm
Granatowy
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco granatowy mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca arco 80x72 cm mdf folia granatowy mat cichy domyk blum
Nr kat. 100407443
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







