szafka dolna arco 2 szuflady 60x82 cm mdf folia biały mat metabox
Nr kat. 100407243
opis produktu
SZAFKA DOLNA ARCO 2 SZUFLADY 60X82 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT METABOX to element kolekcji kuchni modułowej Arco, którego wymiary sięgają 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowana szafka z szufladami w ilości dwóch sztuk charakteryzuje się białą i matową powierzchnią, a także ramką akcentującą front. Seria wykonana z płyty laminowanej oraz płyty MDF foliowanej gwarantuje łatwość pielęgnacji oraz utrzymania czystości, jak również właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne w postaci zarysowań, pęknięć oraz odbarwień. Szafka dolna występuje w ofercie bez cokołu oraz uchwytów – akcesoria do nabycia oddzielnie w sklepie Komfort.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Biały
Szafka z szufladami
60 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Beżowy |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA DOLNA ARCO 2 SZUFLADY 60X82 CM MDF FOLIA BIAŁY MAT METABOX to element kolekcji kuchni modułowej Arco, którego wymiary sięgają 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowana szafka z szufladami w ilości dwóch sztuk charakteryzuje się białą i matową powierzchnią, a także ramką akcentującą front. Seria wykonana z płyty laminowanej oraz płyty MDF foliowanej gwarantuje łatwość pielęgnacji oraz utrzymania czystości, jak również właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne w postaci zarysowań, pęknięć oraz odbarwień. Szafka dolna występuje w ofercie bez cokołu oraz uchwytów – akcesoria do nabycia oddzielnie w sklepie Komfort.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Biały
Szafka z szufladami
60 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Beżowy |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna arco 2 szuflady 60x82 cm mdf folia biały mat metabox
Nr kat. 100407243
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






