słupek wysoki arco do zabudowy piekarnika 2 szuflady 60x220 cm mdf folia biały mat blum podnośnik gazowy
Nr kat. 100407268
opis produktu
SŁUPEK WYSOKI ARCO DO ZABUDOWY PIEKARNIKA 2 SZUFLADY MDF FOLIA BIAŁY MAT BLUM PODNOŚNIK GAZOWY to model mierzący 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Prezentowany słupek do kuchni wyposażony został w dwie szuflady, wnękę do zabudowy piekarnika oraz dwie szafki z drzwiami uchylnymi. Innowacyjne okucia i prowadnice zapewniają kolekcji kuchni Komfort system cichego i bezpiecznego domknięcia. Seria wykonana z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej gwarantuje trwałość oraz łatwość utrzymania czystej powierzchni. Meble kuchenne białe zapewniają ponadczasową kolorystykę, a uniwersalna ramka zastosowana na matowych frontach sprawdzi się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak również klasycznych, angielskich i tradycyjnych.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Biały
Szafka z szufladami
60 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SŁUPEK WYSOKI ARCO DO ZABUDOWY PIEKARNIKA 2 SZUFLADY MDF FOLIA BIAŁY MAT BLUM PODNOŚNIK GAZOWY to model mierzący 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Prezentowany słupek do kuchni wyposażony został w dwie szuflady, wnękę do zabudowy piekarnika oraz dwie szafki z drzwiami uchylnymi. Innowacyjne okucia i prowadnice zapewniają kolekcji kuchni Komfort system cichego i bezpiecznego domknięcia. Seria wykonana z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej gwarantuje trwałość oraz łatwość utrzymania czystej powierzchni. Meble kuchenne białe zapewniają ponadczasową kolorystykę, a uniwersalna ramka zastosowana na matowych frontach sprawdzi się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak również klasycznych, angielskich i tradycyjnych.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Biały
Szafka z szufladami
60 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki arco do zabudowy piekarnika 2 szuflady 60x220 cm mdf folia biały mat blum podnośnik gazowy
Nr kat. 100407268
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







