słupek wysoki arco do zabudowy piekarnika/mikrofali 3 szuflady 60x220 cm mdf folia biały mat modern podnośnik gazowy
Nr kat. 100407285
opis produktu
SŁUPEK WYSOKI ARCO DO ZABUDOWY PIEKARIKA I MIKROFALÓWKI 3 SZUFLADY MDF FOLIA BIAŁY MAT MODERNBOX PODNOŚNIK GAZOWY to model mierzący 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Prezentowana kolekcja kuchni modułowej Arco stanowi fuzję uniwersalnego designu oraz funkcjonalności. Powyższy słupek do kuchni w białym kolorze posiada matowe wykończenie powierzchni oraz ramki podkreślające fronty. Seria łączy elementy nowoczesne z klasycznymi, dzięki czemu sprawdzi się w większości współczesnych aranżacji. Mebel kuchenny wyposażony został w dwie wnęki przeznaczone do zabudowy piekarnika i mikrofalówki, trzy szuflady oraz szafkę z podnośnikiem gazowym. Zastosowane okucia i prowadnice zapewniają system cichego domknięcia drzwi.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Biały
Szafka z szufladami
60 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SŁUPEK WYSOKI ARCO DO ZABUDOWY PIEKARIKA I MIKROFALÓWKI 3 SZUFLADY MDF FOLIA BIAŁY MAT MODERNBOX PODNOŚNIK GAZOWY to model mierzący 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Prezentowana kolekcja kuchni modułowej Arco stanowi fuzję uniwersalnego designu oraz funkcjonalności. Powyższy słupek do kuchni w białym kolorze posiada matowe wykończenie powierzchni oraz ramki podkreślające fronty. Seria łączy elementy nowoczesne z klasycznymi, dzięki czemu sprawdzi się w większości współczesnych aranżacji. Mebel kuchenny wyposażony został w dwie wnęki przeznaczone do zabudowy piekarnika i mikrofalówki, trzy szuflady oraz szafkę z podnośnikiem gazowym. Zastosowane okucia i prowadnice zapewniają system cichego domknięcia drzwi.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Biały
Szafka z szufladami
60 cm
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco biały mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki arco do zabudowy piekarnika/mikrofali 3 szuflady 60x220 cm mdf folia biały mat modern podnośnik gazowy
Nr kat. 100407285
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







