szafka dolna narożna alba lewa 105-120x82 cm płyta laminowana dąb halifax cichy domyk blum
Nr kat. 100406822
opis produktu
Stylowym i funkcjonalnym elementem wyposażenia nowoczesnej kuchni jest Szafka Dolna Narożna Alba Lewa 105-120x82 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Blum. Wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej gwarantuje trwałość oraz atrakcyjny wygląd, dzięki drzwiczkom zapewnia łatwy dostęp do wnętrza, jej półka pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń do przechowywania akcesoriów kuchennych. Front mebla w odcieniu dębu Halifax doskonale współgra z białym korpusem, wprowadzając do kuchni ciepło naturalnego drewna, frezowany uchwyt drzwiczek subtelnie podkreśla nowoczesny styl szafki.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafki dolne narożne do kuchni
Meble kuchenne 105cm
Biały
105 cm
Szafka dolna narożna
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 105 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stylowym i funkcjonalnym elementem wyposażenia nowoczesnej kuchni jest Szafka Dolna Narożna Alba Lewa 105-120x82 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Blum. Wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej gwarantuje trwałość oraz atrakcyjny wygląd, dzięki drzwiczkom zapewnia łatwy dostęp do wnętrza, jej półka pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń do przechowywania akcesoriów kuchennych. Front mebla w odcieniu dębu Halifax doskonale współgra z białym korpusem, wprowadzając do kuchni ciepło naturalnego drewna, frezowany uchwyt drzwiczek subtelnie podkreśla nowoczesny styl szafki.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafki dolne narożne do kuchni
Meble kuchenne 105cm
Biały
105 cm
Szafka dolna narożna
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 105 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna narożna alba lewa 105-120x82 cm płyta laminowana dąb halifax cichy domyk blum
Nr kat. 100406822
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.






