szafka dolna alba 2 szuflady 90x82 cm płyta laminowana dąb halifax metabox
Nr kat. 100406820
opis produktu
Praktyczna Szafka Dolna Alba 2 Szuflady 90x82 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Metabox stanowi elegancki wybór do nowoczesnej kuchni, wykonana z trwałej płyty laminowanej wyróżnia się odpornością na codzienne użytkowanie. Szafka wyposażona w dwie pojemne szuflady zapewnia wygodną przestrzeń do przechowywania oraz łatwą organizację kuchennych akcesoriów. Front mebla wykończony w odcieniu dębu Halifax wnosi do kuchni ciepło oraz świetnie kontrastuje z białym korpusem, frezowane uchwyty tworzą estetyczny akcent, który wzmacnia nowoczesny wygląd szafki.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne 90cm
Biały
Szafka z szufladami
90 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Beżowy |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Praktyczna Szafka Dolna Alba 2 Szuflady 90x82 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Metabox stanowi elegancki wybór do nowoczesnej kuchni, wykonana z trwałej płyty laminowanej wyróżnia się odpornością na codzienne użytkowanie. Szafka wyposażona w dwie pojemne szuflady zapewnia wygodną przestrzeń do przechowywania oraz łatwą organizację kuchennych akcesoriów. Front mebla wykończony w odcieniu dębu Halifax wnosi do kuchni ciepło oraz świetnie kontrastuje z białym korpusem, frezowane uchwyty tworzą estetyczny akcent, który wzmacnia nowoczesny wygląd szafki.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne 90cm
Biały
Szafka z szufladami
90 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Beżowy |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna alba 2 szuflady 90x82 cm płyta laminowana dąb halifax metabox
Nr kat. 100406820
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.






