szafka dolna alba 3 szuflady 45x82 cm płyta laminowana dąb halifax blum
Nr kat. 100406910
opis produktu
Praktyczna Szafka Dolna Alba 3 Szuflady 45x82 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Blum to elegancki wybór do współczesnej kuchni, solidnie wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej zapewnia zwiększoną odporność na codzienne zużycie. Szafka wyposażona w trzy szuflady - jedną niską i dwie wysokie - z pełnym wysuwem oraz funkcją cichego domyku, pomaga w utrzymaniu porządku. Front mebla wykończony w ciepłym odcieniu dębu Halifax znakomicie łączy się z białym korpusem, nadając kuchni przyjemny, naturalny wygląd, frezowane uchwyty stanowią elegancki detal, który podkreśla nowoczesny styl szafki.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 45cm
Meble kuchenne w stylu loftowym
Biały
Szafka z szufladami
45 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Praktyczna Szafka Dolna Alba 3 Szuflady 45x82 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Blum to elegancki wybór do współczesnej kuchni, solidnie wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej zapewnia zwiększoną odporność na codzienne zużycie. Szafka wyposażona w trzy szuflady - jedną niską i dwie wysokie - z pełnym wysuwem oraz funkcją cichego domyku, pomaga w utrzymaniu porządku. Front mebla wykończony w ciepłym odcieniu dębu Halifax znakomicie łączy się z białym korpusem, nadając kuchni przyjemny, naturalny wygląd, frezowane uchwyty stanowią elegancki detal, który podkreśla nowoczesny styl szafki.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 45cm
Meble kuchenne w stylu loftowym
Biały
Szafka z szufladami
45 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna alba 3 szuflady 45x82 cm płyta laminowana dąb halifax blum
Nr kat. 100406910
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.






