słupek alba do zabudowy lodówki lewy 60x197 cm płyta laminowana dąb halifax
Nr kat. 100407109
![[X]ALBA SŁU ZAB LOD DL-60-197 L HAL](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDE85B8573BA60B65E1%26compId%3D100407109_alba-slu-zab-lod-dl-60-197-l-hal_oth1.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | kuchnie-capri-alba |
|---|---|
| System meblowy: | Alba halifax |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]ALBA SŁU ZAB LOD DL-60-197 L HAL](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDE85B8573BA60B65E1%26compId%3D100407109_alba-slu-zab-lod-dl-60-197-l-hal_oth1.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | kuchnie-capri-alba |
|---|---|
| System meblowy: | Alba halifax |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek alba do zabudowy lodówki lewy 60x197 cm płyta laminowana dąb halifax
Nr kat. 100407109
1 szt1,00szt
1 szt1,00szt
opis produktu
Słupek Alba Do Zabudowy Lodówki Lewy 60x197 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax to funkcjonalny i stylowy element kuchennej zabudowy, zaprojektowany z myślą o nowoczesnych aranżacjach, pozwala na estetyczne wkomponowanie lodówki w ciąg szafek, tworząc harmonijną i elegancką przestrzeń. Słupek wykonany z solidnej płyty laminowanej charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz wilgoć, wyposażony jest w dwoje drzwiczek z subtelnie frezowanymi uchwytami. Front mebla wykończony w ciepłym odcieniu dębu Halifax wprowadza do pomieszczenia naturalny akcent, idealnie kontrastując z białym korpusem.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | kuchnie-capri-alba |
|---|---|
| System meblowy: | Alba halifax |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


