słupek wysoki alba prawy 60x220 cm płyta laminowana dąb halifax blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100407122
opis produktu
Funkcjonalnym elementem współczesnej kuchni modułowej jest Słupek Wysoki Alba Prawy 60x220 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Blum Podnośnik Hk-Xs, wykonany z płyty laminowanej charakteryzuje się estetycznym wyglądem oraz wysoką trwałością. Model słupka wyposażony jest w trzy szafki z drzwiczkami, mechanizm delikatnego domyku oraz półki, oferując wygodę oraz dużą przestrzeń do przechowywania, górna szafka z podnośnikiem Hk-Xs umożliwia płynne otwieranie i zamykanie drzwiczek. Połączenie frontu mebla w kolorze dęby Halifax z białym korpusem, wprowadza do kuchni naturalny klimat, frezowane uchwyty dodają całości nowoczesnego stylu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Funkcjonalnym elementem współczesnej kuchni modułowej jest Słupek Wysoki Alba Prawy 60x220 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Blum Podnośnik Hk-Xs, wykonany z płyty laminowanej charakteryzuje się estetycznym wyglądem oraz wysoką trwałością. Model słupka wyposażony jest w trzy szafki z drzwiczkami, mechanizm delikatnego domyku oraz półki, oferując wygodę oraz dużą przestrzeń do przechowywania, górna szafka z podnośnikiem Hk-Xs umożliwia płynne otwieranie i zamykanie drzwiczek. Połączenie frontu mebla w kolorze dęby Halifax z białym korpusem, wprowadza do kuchni naturalny klimat, frezowane uchwyty dodają całości nowoczesnego stylu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki alba prawy 60x220 cm płyta laminowana dąb halifax blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100407122
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.







