leftImage
-14% z kodem
"PP14KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WYKŁADZINY DYWANOWE ZIELONE

52 produkty
Sortowanie:
Domyślnie
.

Wykładziny dywanowe zielone

Głęboka, morska zieleń, pastelowa mięta czy modna butelkowa zieleń? Jaka zielona wykładzina dywanowa będzie najlepsza do Twojego wnętrza? Zielony to kolor o wielu obliczach. Dużo więc zależy od tego, jaki odcień zielonej wykładziny dywanowej wybierzesz. W niewielkich, słabo oświetlonych wnętrzach najlepiej postawić na jasne odcienie zielonego. Do jasnych, nowoczesnych wnętrz idealnie będzie pasować miętowa wykładzina dywanowa. Ten pastelowy kolor świetnie komponuje się z szarymi meblami czy ścianami lub innymi odcieniami pastelowymi. Kolejnym zielonym kolorem pasującym do nowocześnie urządzonych wnętrz będzie świeży i energetyczny kolor limonkowy. Na takiej zielonej wykładzinie podłogowej świetnie będą prezentować się białe lub bardzo jasne meble. W pomieszczeniach z dużą ilością naturalnego światła możemy pokusić się także o wybranie wykładziny podłogowej w nieco głębszym odcieniu zielonego koloru. Może to być na przykład kolor morski lub szmaragdowy. Oba te odcienie zielonego są charakterystyczne dla stylu glamour i innych awangardowych i wyrazistych wnętrzarskich aranżacji.

Wykładzina dywanowa butelkowa zieleń

Jednym z najmodniejszych odcieni koloru zielonego jest butelkowa zieleń. Wykładzina dywanowa butelkowozielona jest stosunkowo ciemna, nada się więc idealnie do dobrze oświetlonego i dużego wnętrza. Ten głęboki odcień zieleni doda wnętrzu powagi i elegancji. Ze względu na swój ciemny odcień wykładzina podłogowa w kolorze butelkowej zieleni może optycznie zmniejszać słabo oświetlone pomieszczenia. W przypadku takich wnętrz zdecydowanie lepiej postawić na jaśniejsze odcienie wykładziny.

Zielone wykładziny dywanowe Komfort

Kilkadziesiąt rodzajów zielonej wykładziny dywanowej w sklepie Komfort obejmuje odcienie od bardzo jasnych, aż po bardzo ciemne, wpadające niemal w brązy i szarości. Przeważają wśród nich gładkie, jednokolorowe wykładziny dywanowe, a także wykładziny typu melanż. Poza nimi wśród zielonych wykładzin dywanowych Komfort jest także kilka wzorów z motywami roślinnymi czy tradycyjnymi wzorami inspirowanymi dywanami tureckimi i perskimi.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.