Baner produktowy
Baner produktowy
Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Contour złoty szczotkowany SYSCT10GLB
1/3

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Przedstawiamy Państwu zestaw prysznicowy podtynkowy Contour od marki Omnires, który został wykonany w eleganckim złotym kolorze i składa się z okrągłej deszczownicy oraz cylindrycznej słuchawki. Jedną z najważniejszych właściwości tego zestawu jest posiadana 5 letnia gwarancja na głowicę. Ten zestaw prysznicowy to sposób na uzyskanie eleganckiego wyglądu łazienki. Ponadto, zestaw posiada również antyskrętny wąż oraz powłokę PVD, który zapewnia długą żywotność i wysoką jakość wykonania. Dodatkowo produkt ten jest objęty 10 letnią gwarancją producenta. Zestaw prysznicowy Contour to świetny wybór dla osób poszukujących użyteczności oraz estetyki w swojej łazience.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Zestaw prysznicowy podtynkowy
Końcówka antyskrętna:Tak
Dostawca:Omnires
Gwarancja:10 lat
Miejsce montażu:Podtynkowe
Kolekcja:Contour
Kolor:Złoty
Bateria termostatyczna:Nie
Ilość funkcji słuchawki prysznicowej:1-funkcyjna
Rozmiar/średnica deszczowni:25 cm
Styl:Nowoczesny
Kod producenta:SYSCT10GLB

Opinie

zestaw prysznicowy podtynkowy omnires contour złoty szczotkowany sysct10glb

SKU: 100269548

4 099 zł/szt

Raty 20 x 0%

150 zł rabatu naliczanego od razu za każde wydane 1000 zł

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłamy w 72h

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.