Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Marka Omnires zdobyła sobie zaufanie konsumentów nie tylko w Polsce. Urzekający nowoczesny design i wysoka jakość wykonania to dwa najważniejsze filary sukcesu marki Omnires. W kategorii Omnires łazienka czeka na Was kilkaset produktów z najnowszych katalogów tego producenta.

Marka Omnires zdobyła sobie zaufanie konsumentów nie tylko w Polsce. Urzekający nowoczesny design i wysoka jakość wykonania to dwa najważniejsze filary sukcesu marki Omnires. W kategorii Omnires łazienka czeka na Was kilkaset produktów z najnowszych katalogów tego producenta.

Kolekcje Omnires

Zobacz więcej

Kategorie produktowe Omnires

Marka Omnires

Marka Omnires zdobyła sobie zaufanie konsumentów nie tylko w Polsce. Urzekający nowoczesny design i wysoka jakość wykonania to dwa najważniejsze filary sukcesu marki Omnires. W kategorii Omnires łazienka czeka na Was kilkaset produktów z najnowszych katalogów tego producenta.Omnires – co to za firma?

Zastanawiacie się, czy Omnires to firma polska? Tak, jest to rodzime polskie przedsiębiorstwo, które w trakcie ponad 30 lat obecności na rynku zyskało zasięg globalny. Firma Omnires od początku swojego istnienia postawiła sobie jeden jasny cel. Jest nim znalezienie wspólnego mianownika dla funkcjonalności i niepowtarzalnego, oryginalnego designu. Dzięki wysokiej jakości wykonania i nowoczesnemu wzornictwu wyposażenie łazienek firmy Omnires zdobyło uznanie nie tylko w Polsce. Produkty Omnires cieszą się bardzo dużą popularnością również na kilkudziesięciu międzynarodowych rynkach.Omnires – co to za producent? Co znajdziecie w katalogu Omnires?

Omnires – co to za producent? Co znajdziecie w katalogu Omnires?

Wanny Omnires – to przede wszystkim modele wykonane z nowoczesnych mineralnych kompozytów. Czym charakteryzują się wanny z tego materiału? Zastosowanie mineralnego kompozytu pozwoliło projektantom Omnires stworzyć wanny w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Poza klasyczną bielą oferujemy wanny Omnires czarne, szare, beżowe, granatowe, czy nawet pomarańczowe. Zalety tego tworzywa nie kończą się jednak na szerokiej palecie barw. Wanny z mineralnych kompozytów są także niezwykle trwałe, miłe w dotyku i łatwe w pielęgnacji.

Umywalki Omnires – to przede wszystkim tak modne ostatnio umywalki nablatowe o oryginalnym designie. Podobnie jak w przypadku wanien w kategorii tej dominują modele wykonane z kompozytów. Szeroka gama wzorów i kolorów sprawia, że umywalki Omnires wykorzystacie w łazienkach inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami.

Kabiny prysznicowe – producent Omnires ma w swoim katalogu także szereg rozwiązań dedykowanych dla nowoczesnych stref kąpielowych. Kabiny prysznicowe Omnires to zarówno klasyczne modele, jak i tak popularne ostatnio minimalistyczne kabiny prysznicowe typu walk-in.

Brodziki Omnires – oferta tej polskiej firmy obejmuje także szeroką gamę brodzików kompatybilnych z kabinami prysznicowymi. Zastosowanie mineralnych kompozytów pozwoliło na stworzenie brodzików o doskonałych właściwościach antypoślizgowych i wysokiej trwałości.

Baterie Omnires – to niezwykle szeroka kategoria produktów, w której znajdziecie kompleksowe rozwiązania do łazienek inspirowanych różnymi trendami. Baterie tego producenta łączą w sobie niezwykle oryginalny design i szereg nowoczesnych rozwiązań. Są to często rozwiązania proekologiczne, które redukują ilość zużywanej w łazience wody. Ofertą baterii Omnires nie będą zawiedzeni zarówno miłośnicy surowych łazienek industrialnych czy loftowych, jak i Ci z Was, którzy cenią sobie ponadczasową klasykę.Omnires – gdzie kupić?

Gdzie kupić produkty Omnires? W stałej ofercie naszego sklepu online czeka na Was kilkaset produktów z nowych kolekcji tej polskiej marki. Dlaczego warto kupić produkty do łazienki Omnires w sklepie Komfort? Ceny produktów Omnires są w naszym sklepie często niższe od cen katalogowych. Regularnie organizujemy promocje, w ramach których wybrane produkty z kategorii Omnires łazienka dostępne są z dużymi rabatami. W ramach tych wyprzedaży ceny Omnires mogą być obniżone o nawet kilkadziesiąt procent. Takie zakupowe okazje znajdziecie w poszczególnych kategoriach z produktami Omnires, a także w dziale Outlet.