Filtry

Omnires Contour

45 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Omnires Contour – kolekcja

Z marką Omnires kojarzona jest najczęściej armatura inspirowana minimalistycznymi trendami. Nie oznacza to jednak, że w ofercie tego producenta nie znajdziecie także baterii łazienkowych o nieco bardziej dekoracyjnym charakterze. Takich modeli nie zabrakło na pewno w kolekcji Omnires Contour. Ta linia produktów jest unikalnym połączeniem elegancji i ekstrawaganckich form. Jej projektantką i pomysłodawczynią jest Paulina Schacalis, a znakiem rozpoznawczym kolekcji są frezowane cylindrycznie diamentowe detale. Dzięki nim baterie Omnires Contour zyskują elegancki wręcz biżuteryjny charakter.Contour Omnires – elementy

Baterie Omnires Contour w sklepie Komfort to kilkadziesiąt różnych produktów. Co dokładnie znajdziecie w tej linii armatury Omnires?  • Baterie umywalkowe Omnires Contour – zarówno w postaci baterii podtynkowych, jak i modeli sztorcowych montowanych na samej umywalce lub na blacie bezpośrednio obok umywalki.
  • Zestawy prysznicowe Omnires Contour – minimalistyczne zestawy podtynkowe, a także natynkowe ekologiczne baterie prysznicowe wyposażone w termostat. Baterie termostatyczne pozwalają na bardzo dużą oszczędność wody zużywanej w trakcie kąpieli.
  • Wannowe baterie Omnires Contour – w tym coraz modniejsze ostatnio wolnostojące baterie wannowe, a także zaprojektowane z myślą o minimalistycznych łazienkach wannowe baterie podtynkowe.


Seria Omnires Contour – kolory

Marka Omnires znana jest między z innymi z tego, że oferuje armaturę łazienkową w oryginalnych i niezwykle modnych kolorach. Klasyczne baterie chromowane to tylko niewielka część oferty tego producenta. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji Contour. Baterie łazienkowe Omnires Contour chrom to tylko jedna z trzech propozycji kolorystycznych dostępnych w tej linii. Dwie pozostałe to baterie Omnires Contour antracyt i Omnires Contour złoto szczotkowane. 

Armatura w kolorze antracytowym kojarzy się przede wszystkim z surowymi wnętrzami industrialnymi. Baterie w kolorze szczotkowanego antracytu Omnires Contour wykorzystacie jednak także w łazienkach inspirowanych innymi trendami minimalistycznymi. Antracytowa bateria może być na przykład elementem łazienki  skandynawskiej czy aranżacji w stylu loftowym. 

Dużą uniwersalnością wyróżniają się także baterie Omnires Contour szczotkowane złoto. Trwająca już od kilku sezonów moda na złote dodatki sprawia, że również taką armaturę wykorzystacie w różnych wnętrzach. Projektanci łazienek już wiele razy pokazali, że nawet kilka niewielkich akcentów w kolorze złotym diametralnie odmieni wizualny odbiór aranżacji.