zestaw mebli kuchennych 06p sferia 260 cm dąb sonoma
Nr kat. 100207450
![[X]ZEST MEB SFERIA 06P BIA LAK/DĄB SON](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EECB6CE9CD9BC517B07%26compId%3D100207450_sferia%2006p_img.jpg&width=1600&format=webp)
![[X]ZEST MEB SFERIA 06P BIA LAK/DĄB SON](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EECB6CE8D30FB957A7D%26compId%3D100207450_sferia%2006p_oth1.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Zestaw mebli kuchennych SFERIA 06P z frontami dąb sonoma z płyty laminowanej i lakierowanej płyty w kolorze białym, to modne i funkcjonalne rozwiązanie do Twojej kuchni. Lakierowane fronty poza walorami estetycznymi, posiadają zwiększoną odporność na warunki panujące w kuchni. Szafki dolne wyposażone są w swój niezależny blat o grubości 3,8cm (poza szafką zlewozmywakową) umożliwia to dowolną konfigurację w ustawieniu mebli. Niewątpliwą zaletą zestawu SFERIA 06P jest możliwość jego rozbudowy o szafki dodatkowe, tym samym możemy tworzyć zabudowę na dowolną szerokość, w tym zabudowę narożną. W ofercie dostępne są również zlewozmywaki oraz baterie dedykowane do kolekcji. Prezentowany zestaw nie obejmuje sprzętu AGD i akcesoriów dekoracyjnych.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Sferia |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 10 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Długość zestawu: | 260 cm |
| Wysokość szafek górnych: | 57 cm |
| Wysokość szafek dolnych: | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych: | 30 cm |
| Głębokośc szafek dolnych: | 47 cm |
| Cokół w zestawie: | Tak |
| Blat w zestawie: | Tak |
| Głębokość blatu: | 60 cm |
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Zestaw mebli kuchennych |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Dwupunktowe |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana / laminowana |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma / szary połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Rolkowa |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]ZEST MEB SFERIA 06P BIA LAK/DĄB SON](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EECB6CE9CD9BC517B07%26compId%3D100207450_sferia%2006p_img.jpg&width=1600&format=webp)
![[X]ZEST MEB SFERIA 06P BIA LAK/DĄB SON](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EECB6CE8D30FB957A7D%26compId%3D100207450_sferia%2006p_oth1.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Zestaw mebli kuchennych SFERIA 06P z frontami dąb sonoma z płyty laminowanej i lakierowanej płyty w kolorze białym, to modne i funkcjonalne rozwiązanie do Twojej kuchni. Lakierowane fronty poza walorami estetycznymi, posiadają zwiększoną odporność na warunki panujące w kuchni. Szafki dolne wyposażone są w swój niezależny blat o grubości 3,8cm (poza szafką zlewozmywakową) umożliwia to dowolną konfigurację w ustawieniu mebli. Niewątpliwą zaletą zestawu SFERIA 06P jest możliwość jego rozbudowy o szafki dodatkowe, tym samym możemy tworzyć zabudowę na dowolną szerokość, w tym zabudowę narożną. W ofercie dostępne są również zlewozmywaki oraz baterie dedykowane do kolekcji. Prezentowany zestaw nie obejmuje sprzętu AGD i akcesoriów dekoracyjnych.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Sferia |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 10 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Długość zestawu: | 260 cm |
| Wysokość szafek górnych: | 57 cm |
| Wysokość szafek dolnych: | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych: | 30 cm |
| Głębokośc szafek dolnych: | 47 cm |
| Cokół w zestawie: | Tak |
| Blat w zestawie: | Tak |
| Głębokość blatu: | 60 cm |
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Zestaw mebli kuchennych |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Dwupunktowe |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana / laminowana |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma / szary połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Rolkowa |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw mebli kuchennych 06p sferia 260 cm dąb sonoma
Nr kat. 100207450
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Zestaw mebli kuchennych SFERIA 06P z frontami dąb sonoma z płyty laminowanej i lakierowanej płyty w kolorze białym, to modne i funkcjonalne rozwiązanie do Twojej kuchni. Lakierowane fronty poza walorami estetycznymi, posiadają zwiększoną odporność na warunki panujące w kuchni. Szafki dolne wyposażone są w swój niezależny blat o grubości 3,8cm (poza szafką zlewozmywakową) umożliwia to dowolną konfigurację w ustawieniu mebli. Niewątpliwą zaletą zestawu SFERIA 06P jest możliwość jego rozbudowy o szafki dodatkowe, tym samym możemy tworzyć zabudowę na dowolną szerokość, w tym zabudowę narożną. W ofercie dostępne są również zlewozmywaki oraz baterie dedykowane do kolekcji. Prezentowany zestaw nie obejmuje sprzętu AGD i akcesoriów dekoracyjnych.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Sferia |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 10 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Długość zestawu: | 260 cm |
| Wysokość szafek górnych: | 57 cm |
| Wysokość szafek dolnych: | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych: | 30 cm |
| Głębokośc szafek dolnych: | 47 cm |
| Cokół w zestawie: | Tak |
| Blat w zestawie: | Tak |
| Głębokość blatu: | 60 cm |
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Zestaw mebli kuchennych |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Dwupunktowe |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana / laminowana |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma / szary połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Rolkowa |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieZdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


