wawelski bordo
Nr kat. 100081699
opis produktu
Jeżeli szukasz elementu dekoracyjnego do wnętrza, który będzie połączeniem wysokiej jakości oraz estetycznego wyglądu to wybierz dywan WAWELSKI BORDO. Charakteryzuje się on niezwykle bogatymi wzorami, a całość kompozycji jest utrzymana w ciemnej kolorystyce. Poprzez swój ciekawy wygląd produkt idealnie pasuje do klasycznie zaaranżowanego wnętrza sypialni lub salonu. Ciemnoczerwony dywan został wyprodukowany z akrylu, dzięki czemu jest bardzo odporny na odkształcenia i ścieranie powierzchni. Runo jest również sprężyste i bardzo komfortowe przy użytkowaniu. Wszelkie zabrudzenia są łatwe do usunięcia za pomocą odkurzacza lub środków czyszczących.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Akryl |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Bordowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 2 x 3 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeżeli szukasz elementu dekoracyjnego do wnętrza, który będzie połączeniem wysokiej jakości oraz estetycznego wyglądu to wybierz dywan WAWELSKI BORDO. Charakteryzuje się on niezwykle bogatymi wzorami, a całość kompozycji jest utrzymana w ciemnej kolorystyce. Poprzez swój ciekawy wygląd produkt idealnie pasuje do klasycznie zaaranżowanego wnętrza sypialni lub salonu. Ciemnoczerwony dywan został wyprodukowany z akrylu, dzięki czemu jest bardzo odporny na odkształcenia i ścieranie powierzchni. Runo jest również sprężyste i bardzo komfortowe przy użytkowaniu. Wszelkie zabrudzenia są łatwe do usunięcia za pomocą odkurzacza lub środków czyszczących.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Akryl |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Bordowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 2 x 3 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wawelski bordo
Nr kat. 100081699
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



