wanna narożna lewa deante silia 170x80 owalna biały kds_017l
Nr kat. 100538284






opis produktu
Dłuższy model wanny Silia 170 cm to propozycja dla osób, które pragną stworzyć strefę spa w swojej łazience. Duża wanna zapewnia wyjątkowy komfort kąpieli, idealny do relaksu po długim dniu. Specjalnie ścięty bok pozwala na ustawienie zarówno przy ścianie, jak i w centralnym punkcie łazienki, co pozwala na zaaranżowanie każdej przestrzeni. W zestawie znajduje się syfon oraz korek click-clack, co dodaje funkcjonalności i ułatwia codzienne użytkowanie. Wykonana z akrylu o wysokiej trwałości, wanna jest elegancka i łatwa w pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: |
|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 170 cm |
| Kolekcja: | Silia |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 173X84X63 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Deante |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 254 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | KDS_017L |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 58.750 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Dłuższy model wanny Silia 170 cm to propozycja dla osób, które pragną stworzyć strefę spa w swojej łazience. Duża wanna zapewnia wyjątkowy komfort kąpieli, idealny do relaksu po długim dniu. Specjalnie ścięty bok pozwala na ustawienie zarówno przy ścianie, jak i w centralnym punkcie łazienki, co pozwala na zaaranżowanie każdej przestrzeni. W zestawie znajduje się syfon oraz korek click-clack, co dodaje funkcjonalności i ułatwia codzienne użytkowanie. Wykonana z akrylu o wysokiej trwałości, wanna jest elegancka i łatwa w pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: |
|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 170 cm |
| Kolekcja: | Silia |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 173X84X63 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Deante |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 254 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | KDS_017L |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 58.750 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna lewa deante silia 170x80 owalna biały kds_017l
Nr kat. 100538284
Cena katalogowa: 5 399 zł/szt
opis produktu
Dłuższy model wanny Silia 170 cm to propozycja dla osób, które pragną stworzyć strefę spa w swojej łazience. Duża wanna zapewnia wyjątkowy komfort kąpieli, idealny do relaksu po długim dniu. Specjalnie ścięty bok pozwala na ustawienie zarówno przy ścianie, jak i w centralnym punkcie łazienki, co pozwala na zaaranżowanie każdej przestrzeni. W zestawie znajduje się syfon oraz korek click-clack, co dodaje funkcjonalności i ułatwia codzienne użytkowanie. Wykonana z akrylu o wysokiej trwałości, wanna jest elegancka i łatwa w pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: |
|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 170 cm |
| Kolekcja: | Silia |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 173X84X63 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Marka: | Deante |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 254 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: |
|
| Kod producenta: | KDS_017L |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 58.750 kg |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


